AKCE P+F - S+I

8. června 2007 v 11:40 | frama |  CESTY
Po velice "dlouhé" organizaci se vydáváme na výlet.
:)
Účastnící zájezdu jsou - skupina jedna Pavel a Filip - skupina dvě Svata a Ivan.
Říkali jsme si, že už je pěkně a vůbec, tak že bychom mohli někam vyrazit. Každý z nás už hodně krát projížděl Telčí, ale pořádně jsem se nebyl podívat ani na zámek, tak ta byla jasná. No Dalešice jsou zase o načerpání sil ( piva a aj.) a Náměšť byla pocestě :).
Vyrážíme za krásného rána směr Telč - po cestě obdivujeme pořád stejnojmenné vesnice a rybníky, čekali jsme úmornou cestu, ale nakonec to uteklo jako nic, pořád nahoru a dolů a za chvíli jsme tam.
Přijíždíme do Telče před obědem a tak je všude parádní klid, prošmějdíme celý areál a pak ještě díky tušení rozhledny mrknem na Telč skoro z ptačí perspektivy.
Dostávám hlad a tak, že bychom jeli. Je rozhodnuto, že se vydáme na Dalešice. Směr i vyhlášený pivovar s hospodou nacházíme poměrně snadno, jak říkám byl hlad. :) Pojíme, popijem a valíme dál.
Mrknem se na přehradu hned kousek za Dukovanama.... pěkný výhled, nevím kdo co pořád má proti elektrárnám asi rozešlu fotečky do Rakouských příhraničních novin, ala mrknětě jak si krásně zabudovat elektrárnu do krajiny. viz. pár foto.
Blíží se podvečer a tak mažem nazpět.
Fajn projížďka, ujeto cca 250km, nafoceno cca 100ks. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama