ROKYTNO cyklo

11. června 2007 v 23:39 | frama |  CESTY
Rokytno - "u Martina"
DEN PRVNÍ
- Rozehřívačka, :
Jak říkal Roman :" jedeme na kafe do Blatin".
Vyjíždíme až po vydatném polívkovém obědě a za docela chladnějšího počasí vyrážíme na špíše malou projížďku. Přes Sněžné na Blatiny, kde za necelou hoďku dáváme každý dle chuti spoustu vypečených dobrot.
Cesta zpátky nás zavedla drobnějším okruhem nad Blatiny na docela pěkný výšlap a pak sjezd do Kadova - Fryšava - Tři Studně a přes pole na Rokytno a zpátky do Penzionu u Martina.
DEN DRUHÝ
- "ZASE PRŠÍ"
Je neděle a tak prší (začalo už v noci), tak se po snídani jasně rozhodujeme, že pojedem do Bystřice na bazén. Bazén ve sportovním centru byl sice mrňavý, ale zase jenom pro nás a tak jsme se docela vyblbli. Nakonec jsme ještě hodili kuželky a po okružním kolečku po Bystřici zakotvili na výborný oběd.
DEN TŘETÍ
- "VÝLET"
Tak konečně je to tady. Díky dobrému počasí vyrážíme na celodenní výlet k Velkému Dářku a zpátky J.
Začátek, již klasicky přes Fryšavu a podobně, jako na silvestra na běžkách přes les směrem na Herálec. Někde před ním, ale odbočujeme na polní cestu směr Vojnův Městec - Radostín a kolem Dářka se už těšíme na obědovou polívku.
Pozn.mapu se mi bohužel nepodařilo přesvědčit, aby ukazovala trasu kterou jsme jeli.
Po obědě někde ve Škrdlovicích to už berem hopem přes Cikháj, směrem na Fryšavu a do penzionku.
DEN ČTVRTÝ :
- "ODJEZD"
Asi si už počasí myslelo, že toho máme dost a tak začlo ráno nečekaně pršet. Každopádně, když prší my vyrážíme již klasicky na bazén a kuželky, takže nás počasí nedostalo.
Po obědě už většina výpravy míří kolmo, či autmo do Brna. Jen otrlí jedinci si mezi výpadky deště říkají, že se ještě projedou. Tak jsme dali ještě rychlo výlet k Zubří (rybník), přes docela pěknou výhledovku u Roženeckých pasek. Kolečko se vyvedlo a když jsme se vrátili do 10min. přišel déšť.
Účastnící akce :
nahoře - Marťa, Vojta, Honza, Filip, Mirek
dole - Martin, Hanka, Alča, Roman
Věřím, že jsem na nikoho nezapomněl F.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama