4_24.4._JOBS/LYNN CREAK/JOBS

26. dubna 2008 v 0:08 | frama |  Vancouver-CAN
15.-24. 4 - 2008
Hledání........
Anabáze pokračuje, jak tady svorně s Ivanujem notujem, už to stejně nikoho nezajímá, ale já si zápisy stejně dělám, tak proč to nevyblít do sítí...
Min. týden jsme věnovali shánění nějaké "počáteční práce", bohužel přes desítky mailů, návštěvy Vancouverských městských správců čehokoli aj., se nám nepodařili přijít na systém jakým se potencionální zaměstnavatelé se svými potencionálními zaměstnanci kontaktují....
Já se s tím tolik mazat nebudu. Jsou to imbecilní, neschopný, polonegramotný, nespolehlivý kokotí hlavy...ale ze zkušenosti z USA jsme věděli do čeho jdeme. Takže chvíli nás to drží (nasra...st) ale pak se klidníme...páč jsme to mohli čekat. Káždopdně někde je zakopanej pes a teď babo(ano i ty maličká.....hodí se opravdu vše:)) RAĎ. Teď si uvědumuju že mě furt překvapuje jak su z toho všeho překvapenej...a je to zacyklovaný...jako ostatně všechno tady. Ulice, cesty, lidi, obchody...cykl system everywhere...(pozn. cykl systém - furt se motat v kruhu a ničeho pořádnýho se nechytnout).
Asi neodepisovat na emaily(pracovní) je zde normál...prostě to tak je. Ale rezervy ještě jsou - můžeme pomalu zvyšovat počet a frekvenci emailu až do maximlaního vyčerpaní a zahlcení všech email - účtů potencionálních zaměstvavatelů(takový vanik und fido spam:) a doufat že se nekdě zadaří (stačila by pravděpodobnost tak 1:112,pozn. ze 112 našich mejlů aspoň jedna odpověď:)
Nebrat příliš vážně, ale z lehkostí vám vlastní:)
Myčka č.2...
P.S. sponzor AKCE kanada 08 stále hledán..volné pozice. Tak se toho nebojte:
požadavky : spolehlivý, flexibilní, vlastní auto, přátelský, organizačně shopný, s velkou motivací a kladným vztahem k téhle práci. ŽÍT A UMŘÍT PRO TUTO PRÁCI. Plynně umět anglicky a mandarinsky. Čistý trestní rejstřík. 24 hodin v pohotovosti, práce tzv na zavolání.
Pracovní obuv se železnou špicí. Praxe nevyžadována ale je výhodou.
Děkujeme všem za poslané žádosti na tuto pozici, ale pouze ti kteří budou vybráni, budou námi kontaktováni.....(tak neplačte když to nevyjde:)
Možná si říkate, proč tohle všechno, když chci jen chlapcům do Kanady poslat pár drobáčků, ale vězte...zde je profík každý a dělá se profesionálně vše, takže musíme si vás trochu proklepnout jako potencionální dárce:)
......
Je pravda, že jsme zase toho tolik nenapsali a neobvolali...., ale i tak....Ivan sice vyslovil tezi, že si dávají jen na čas...a pak, že to všichni vyhodnotí. Čas znamená cca. měsíc, což znamená že cca za 14 dní nás čeká pěkný nával zájemců o naše služby :)
Psaní a upravování životopisů na tu či hned onu pozici nás zaměstnává a vyčerpavá natolik, že omezujeme výlety :) ikdyž ono každá výprava do města je vlastně výlet :).
Konktrétně tedy 16, 17 dopisujem, něco málo voláme, nakonec schůzka na sobotu s jedním sindikátorem ProPaintrů. Takže takto zmožení plánujeme na pátek výlet na daší "parčík" tentokráte LYNN CREEK.
LYNN CREEK. 18.4.
Ivan náplanoval všechno, jak se patří na zkušeného alpinistu, připravujeme zásoby, bereme si jen trochu upravenou výbavu....žádné vysokohorské věci jak minule....aby jsme zas nebyli za maškary :) no naštěstí boty a bundu jsem si vzal...(přišla k duhu :))
Už naše "klasika" na NORTH VAN., ,přes transit na Phibssech, kde tedy k jedné drobné chybce v plánování dochází a čekáme 80 minut na přípoj....ne dělám si legraci....neříkejte to Ivanovi .
*vůbec spoje autobusů...jezdí skoro všude, zastávky co 100m, ale někdy jezdí jak se jim chce, tím hůř o víkendu, když jich tolik nejezdí, ale co bychom chtěli za naše permice, se dostanem po celém VAN a přilehlém okolí....
Pak už vyrážíme směr SEVER, Ivan v busu kontroluje směr, mapu, azimut, ulice....a všechno hraje....takže jak říkám, organizace...tedy z naší strany naprosto v pořádku.
Vystupujem přesně kde jsme měli někde na okraji severniho VAN, fak krasné místo nad zálivem, klídek....autem kousek do města...TADY BY TO ŠLO,
Hned za posledními baráky začíná LYNN park, klasika údolím řeky "Bobravy" .... :)
Výlet byl fajn, fotky už máte na
Procházka fajn, trochu jsem cítil i nohy, asi jsem se málo najedl :), Začátek jezírko - RICE, pěkné, ale už bylo špatné světlo, pak tedy úprk k zavěšenýmu mostku....tak tady i SNĚŽILO, nečekaně....a pak už teda docela pršelo...:) Naštěstí se na zpáteční cestě rozveselujeme úryvky z RAMBA I _ FIRST BLOOD, jestli nevíme, natáčeli ho právě ZDE !!! kolem LYNN Creeku...no možná ne úplně tady, ale nám to přišlo, že to muselo být určitě tady, už podle všech tajných zákoutí, podlezů, průlezů ano dokonce jsme našli i jasný otisk boty !!! takže jsme to nakonec našli mapa nelhala, bylo to ZDE - RAMBO I !!!
No zmokli jsme naštěstí nejsme v lese prvně :) viz. fota.
Sobota 19, nic moc, těšíme se na schůzu jak psy, ...vůbec se nám tam nechce..., borec nám vše vysvětlil, peníze, pomůcky, práci, ....za 7 minut a doraží mně na konci, že se nám ozve do konce týdne, (pokud vůbec). Dosti otráveně, hledáme, sobota neděle práci zase na našem oblíbeném dopisovacím kroužku :) Dostáváme také první odpovědi na maily psané před 12 dny :))), uzrává v nás nutnost vyrazit v novém týdnu do centra a vzít, holt "cokoli" co bude ať si zbytečně nezvyšujeme náklady., :) no stejně VAN už máme projitý, tak co.,
Pondělí 20, nechávám resume v hotelu BLUE HORIZONT, a razíme s Ivanem do rest. EARL´S, no moc se nám nechtělo, ale co...vypisujem jejich formulář, došel dokonce i ved. Jason, prohazujem pár větiček a domlouváme se, že nám zítra zavolá, večer mi volali z hotelu abych zítra přišel na pohovor....
Úterý 21, BLUE HORIZONT, s ved. Donem pohovor o hokeji a počasí, vyplňuju šílený person, PSYCHO test .... alá, napište kam se z uvedených vlastností řadíte nejvíce a kam nejméně...trvalo mi to asi....no musel jsem se smát....bohužel i nahlas...:) a přesto, že jsem dostal návrh smlouvy a Don vypadal v klidu, manažerka mi už nevolala....asi mně viděla jak jsem se smál u psycho testu...."jak nehorázné" :)
Něco málo z výletu do měst:
No a jen tak na okraj, středa 22, návštěva FRASER rv., na "jižním městě", docela fajn trochu moc chození dookola, ale fajn, fotečky samo jsou :
Na cestě zpátky se sice trošku obáváme vlaku, který by nás mohl potkat, ale jak jinak bychom Vám mohli přinést tak krásné fotky zamračených mostů :)))
Každopádně po cestě "napodruhé" razíme k EARLsům a tam nás Jason přijímá, jako dva největší - umývače nádobí -. No nic není děti zadarmo. ...Srandy už bylo dost.......: ))))))) hehe
Včera jsem měl první směnu, jak říkám nic není zadarmo :) F.
Přátelé chceme vidět komentáře !!!
F&I.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 michal michal | E-mail | 28. dubna 2008 v 9:31 | Reagovat

Zdravice pánové!

Čtu to poctivě od začátku a musím přiznat: počtení sqvělý, fotky dokonalý a reálný zážitky jistě ještě lepší! Občasné výbuchy smíchu co u mě vaše komenty situací vyvolávají si užívají i mí kolegové (klepou si prstem na čelo). Takže jen tak dál, dishwasherům třikrát zdar :)

2 Dozzin Dozzin | E-mail | 1. května 2008 v 6:48 | Reagovat

čuus chlopi! jojo těžké začátky:) asi na to jdete špatně, musíte se držet osvědčeného pravidla, že vše, včetně práce seženete kde? No správně, v hospodě:-D Jinak fotky pěkné, už zvažuju, že střelím Canóna a půjdu do D200. Asi platí že Canon dělá nejlepší skla a Nikon nejlepší zrcadlovky. Tak se držte chlopi a přeju Vám ať schrastíte nějakou smysluplnější práci;-)

3 Žaneta Žaneta | 2. května 2008 v 22:37 | Reagovat

Ahoj :) Zdravím :) ty fotky to je fakt krása :) a určitě pište dál, já jsem koukala co je nového pravidelně a fotky přibývaly, ale komentář jenom tento za celkem dlouhou dobu, tak jsem si říkala - že by se už jen neflákali? :)) Ale ne... to já jen oplácím Fildovo rýpání - ať ví, že je mezi svými ;) (rypání viz např. článek babí lom a narážka na to, že skoro všichni počítali s tím že v jeskyni je zima :)) Tak se mějte krásně a nebojte, ten rozjezd asi bude pomalejší, ale máte dost času ještě najít něco naprosto podle vašich očekávání. A ta hospoda je dobrý nápad, no každopádně v jakémkoliv počátečním zaměstnání se aspoň pořádně rozmluvíte a pak už pujde cokoliv hladce ;) Ahoj :)

4 čermákovic:-) čermákovic:-) | 5. května 2008 v 17:59 | Reagovat

Nazdárek! Myslím, že vás může hřát tichá závist nás okolo, ať děláte cokoli:-) Fotky jsou fajn - jak živý, komentáře reálný a vtipný - až na vyjímky, samozřejmě:) Představa Filipa u psychotestu ve mně vyvolala bouřlivý smích - to jeho neopakovatelné PCHE... cítitelné na dálku, krása!;-) Zaujal mě Ivanův geniální spekulativní popis národnostních "menšin"... Toliko konkrétněji. Jen tak dál a stále lépe!!! :-) Držím pěstíííí

5 jirka p. jirka p. | E-mail | 7. května 2008 v 8:08 | Reagovat

Hola hola, nu gratuluji. Koukám kariéra nastartovaná  a teď: Výš jen výš, tam je váš cíl:-) Nestát, nekoukat, dělat a ... za rok za dva, kdo ví třeba budete smažit hranolky:)

nu ale hned bych s vámi měnil o tom žádná :)

pěkný den a pěkné fotky

jura

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama