Prosinec 2008

15_15.12._Final report

15. prosince 2008 v 19:51 | frama |  Vancouver-CAN

Přátelé, kamarádi.


Vše jednou končí a tak končí i naše putovaní. Ano rozumím je Vám to všem srašně líto, že už jsi "nic" nepřečtete, ale zároveň jste strašně rádi (někteří), že se Vám vracíme. Tak aby to nebylo jen zase mé plané mlácení slámy zapíšu - ještě než se definitivně rozloučim :) - ještě pár informací na závěr.


Nejříve se sluší říct, že po tom co nás opustila větší polovička výletní skupiny, zbyli jsme zase jen dva. Po marném domlouvaní další práce pro našeho "malovacího" manažera, jsme se chtě nechtě museli pustit do hledání nové práce. (no moc jsme si to užívali) Vše nám, ale spestřoval náš nový kamarád na apartmánu - Juanjo - ano ano ze Španěl :). To bylo, také snad na dlouho pozitvní, co nás potkalo. Jelikož do hledání se nám nechtělo, ale bohužel bez peněz to nejde. Vynechávám svou pasáž o hledání zaměstnání v oboru, jelikož tu budu muset zpeněžit, abych alespoň takto mohl ohodnotit marně strávnený čas, ale není problém - budu-li dotázán - rád doplním. :) Finalně jsme měli určitě opět štěstí, jelikož jsme dostali práci ve WAL*MARTU, jako speciální zásobovací komando. :) viz., také na zdařilých snímečcích na "rajčeti".


Práce to byla velice plodná, určitě jsme si na žebříčku povolání opět polepšili a stoupali ke hvězdám....tedy nebýt našeho návratu :). Měli jsme to kousek od baráku, takže jsme ani neplýtvali časem :). Do pracovníjo kolektivu jsme zapadli jako nic a hlášky typu (push, push your mama) zůstanou v naší paměti asi nadobro. Jak jsem psal, nějaká fota jsme uvolnili na rajce, tak můžete získat zevrubnou představu. Jak již někdo poznamenal, obchoďáky vypadají všude na světě stejně :)
Práce nás přímo pohltila a tak i tohle byl důvod našeho odmlčení. Taktéž otevřeně přiznávám, že ani moc co psat nebylo. Sem tam jsme šli ven :), potkali kolegu z WALu, Yuryho s kterým jsme sem tam dali v pátek pivo a tak nějak to uběhlo az do min. týdne, kdy jsme vyrazili na rekonvalescenčni pobyt do Mexica :)


Mexico. Splnilo - zda se - beze zbytku svůj účel :). Trochu jsme se opálili, viděli majské pyramidy a řadu hotelovych komplexu, ale to zas tak zajímavé neni. Mexicani byli v pohodě - neustále ochotni za úplatu pomoci s čímkoli :). Nakoupili jsme tequilu, kterou musíme ještě dostat domů, vykoupali se v Karibiku a zašli na "diskoteku". Počasí nám az na posledni dva dny přálo a tak to byla opravdu příjemná "dovolená". Pyramidy opravdu stály za to viz. rajce a celkovy dojem opravdu velmi příjemný. Cancun je poměrně velke město (500tis), ale nic pozoruhodneho jsme v něm neobjevili, tak snad jsme na nic nazapomněli. Fota řeknou o něco více.


Ve VAN nás přivítalo mrazivé počasí a na letišti samozřejmě - DÉŠŤ , jak jinak :) Naštěstí ten nas nezaskočil, to až ten včerejší sníh a velmi slušná kosa. Byli jsme se kouknout na naše Canucks. Hrali proti Floride a první třetina byla jako z naši II. ligy(horší) :( hodně velká nuda a ještě navíc prohrávali. Nakonec CANUCKS x PANTHERS - 5:3 a za Foridu dokonce sestava - Repik, Frolik, (Olesz), Dvorak, (Zednik SK) a bohužel nechytal Vokoun :), za Canucks režíroval obrat Demitra SK. Tak to jen na úplnost informací. "Fandové" tleskali snad jen pětkrát, 3 pokusy o bitku, permanentku bych si asi nekoupil, ale na ten jeden zápas to nebyli úplně vyhozené peníze :) heh. Fota.Přátelelé, kamarádi.
Kola se krouti dál, mlýny taky melou a něco nového určitě začne, ale naše putování je u konce. Nostalgie se vkrádá na mysl a vzpominky se perou jako o zavod. Děkuji
všem zůčastněným, jelikož bez nich by to nešlo a připomínám všem, že dva poslední členy výpravy je možné přivítat na letišti ve Vídni dne 22.12.2008 někdy kolem 6-8pm. :)))))))

Děkujeme těm, kteří nám byli oporou a přejeme všem hezké svátky :)

Světoý MÍR !


Filip&Ivan